Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prima Life Garden Park

12. 7. 2007

Prima Life Garden Park

Hotel Prima Life Garden Park je vzdálen od letiště v Houmt Souku na Djerbě asi 33 km. Od pláže zhruba 350 metrů.
Ubytování ve 2lůžkových pokojích s možností 2 přistýlek, klimatizací, telefonem, vlastním sociálním zařízením. Za poplatek je trezor na recepci.

V areálu hotelu se nachází několik barů a restaurací, bazén (lehátka a slunečníky zdarma), brouzdaliště pro děti, krytý bazén, skluzavky a miniklub pro děti.

Na pláži jsou lehátka a slunečníky zdarma. V plážovém baru pro all inclusive nealko nápoje. Nabídka vodních sportů za poplatek.

V hotelu v rámci all inclusive programu jsou zdarma i následující aktivity: stolní tenis, minigolf, lukostřelba, šipky a tenisové kurty, taktéž animační programy pro děti a dospělé. Hotelové animační programy jsou zejména mezi dětmi velmi oblíbené.

Na snídaně: sladké pečivo, bílé veky, jogurty a lupínky, sýry, 1 druh salámu, rajčata, okurky, káva, čaj, mléko a dva druhy ředěných džusů. Oběd a večeře: těstoviny, rýže, ryby, hovězí, tuniské červené omáčky na x-způsobů. Pokrmy bývají ale často hodně kořeněné, což není vhodné pro malé děti. Občas i nějaká grilovaná masa či ryby, pečené kukuřičné placky. Velmi omezený výběr ovoce a velké množství sladkých zákusků (takto to ale funguje ve většině tuniských hotelů). Odpoledne pizza, těstoviny apod.

Pokoje jsou jednoduše zařízeny starším nábytkem, který již v některých pokojích vyžaduje opravu. Uklízecí personál funguje na výbornou, každý den jsou pokoje vzorně uklizeny, pokud máte zájem, taktéž i každý den čisté ručníky. Za nějaký ten dolar na polštáři Vám vykouzlí na posteli z ručníků umělecké kreace labutí apod.

V okolí se nachází pouze jeden malý obchůdek s potravinami a suvenýry za vysoké ceny. Nejlepší je podniknout výlet na trhy do Midounu (cena za taxi max. 4 dináry).

Pláž v hlavní sezóně není dostatečná pro všechny turisty. Ne všichni najdou místa pod slunečníkem. I přes zákaz hotelu rezervovat lehátka, i tady platí, že kdo si ráno přivstane, položí na lehátko ručník, ten si přes den lehne :) Pláž bývá uklizena. Nevýhodou je absence sprchy a WC.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář